Prírodné Outdoormamas omaľovanky

Prírodné Outdoormamas omaľovanky sú originálne omaľovanky so zvieratami, kvetmi, rastlinami, horami, kopcami a prírodnými miestami, ktoré skutočne existujú. Nájdete tam napríklad Veľké Hincovo pleso vo Vysokých Tatrách, dubový háj Gavurky či Sysliu lúku na Muránskej planine, ktoré majú inšpirovať a vzbudiť záujem objavovať tieto miesta nielen u malých, ale aj dospelých.

Vaše príbehy z hôr

Tieto omaľovánky sú jedinečné v tom, že si dali za cieľ vás inšpirovať na výlety a navnadiť vás chcieť  sa tam ísť pozrieť, objaviť, že to tam tak skutočne vyzerá, hľadať zvieratá, zaujímavé a tajné miesta, a vytvárať o nich príbehy a rozprávky (ktoré potom oceníte pri dlhom cestovaní či turistike). Môžete vymaľovavať a kresliť priamo na mieste, keď si sadnete na oddych, do mäkkej trávy, či na krásnu lavičku na skalách. Alebo môžete dotvárať a dokreslovat obrázky doma. Zvieratá, vrany, tajné buky, lienky, či maminu a tatina, podľa toho, čo ste tam videli vy. 

Prírodné Outdoormamas omaľovánky sú iné, pretože okrem autorských kresieb obsahujú aj texty a úlohy,  ktoré zaujmú, nakopnú vaše mozgové závity a obsahujú zaujímavé informácie o zvieratách a prírode. Pri hraní sa s Outdoormamas omalovankami budete chcieť vedieť viac, príroda sa stane vašou mapou pokladov, bude to váš sprievodca a pomocník potulkami s deťmi v horách. Maľovanky obsahujú voľné strany, kde môžete nechať deti pustiť ich predstavivosť a nechať ich tvoriť si svoju vlastnú realitu. Môžete kresliť pohľady, ktoré práve vidíte na vašej prechádzke, alebo jednorožcov pod elfskými stromami. Môžete si kresliť svoje vlastné príbehy, mapy vašich výletov, senzorické objavy čo všetko ste dnes videli, počuli či cítili. Môžete si obkresľovat alebo obtláčať s farbou listy a kvety, ktoré ste nazbierali na turistike. Prázdne strany budú plné spomienok a farebného sveta vašich detí.

Prírodné Outdoormamas omaľovanky ponúkame PAPIEROVÉ alebo PDF na stiahnutie

Ako vyzerajú Prírodné Outdoormamas PAPIEROVÉ omaľovanky?

Ako vyzerajú Prírodné Outdoormamas PDF omaľovanky?

Ekológia a ochrana prírody

A teraz najväčší bonus na záver. Outdoormamas omaľovanky sú jedinečné, pretože si vzali za úlohu správať sa zodpovedne, ekologicky a rozvíjať vzťah k prírode a hlavne k jej ochrane. Omaľovanky obsahujú množstvo obrázkov a informácií o chránených zvieratách a prírodných lokalitách. Texty k nim sme konzultovali s Jurajom Lukáčom z lesoochranárskeho združenia VLK. V našich omaľovankach preto nájdete také dôležité témy ako biodiverzita, medvede či roháče

Vieme, že ctíte našu prácu, autorskú tvorbu a naše autorské práva, a omaľovanky nešírite, nekopírujete a nepoužívate na ďalší predaj, ani ako celok ani časti z nich :). Poteší nás, ak budete zdieľať túto stránku, kde sa každý dozvie to najlepšie o Prírodných Outdoormamas omaľovankach 😉

PDF Zadarmo na stiahnutie

Seď doma s jeleňom

Ak by ste si chceli na začiatok vyskúšať a pozrieť, ako vyzerajú naše omaľovanky, máme pre vás pripravené Outdoormamas PDF-omaľovanky – Seď doma s jeleňom <- smelo si ich môžete zadarmo stiahnuť, doma vytlačiť a kresliť. Naše omaľovanky sú nielen pre deti, ale skvelo poslúžia aj ako antistresovky pre dospelých.

Ako vyzerajú omaľovanky Seď doma s jeleňom

Tu je zopár sneak peak fotiek z Outdoormamas omaľovanky a PDF-omaľovanky, aby ste sa mohli tešiť už teraz! 🙂

Ak si chcete stiahnuť Outdoormamas PDF-omaľovanky zadarmo, vyplňte formulár a obratom dostanete mail s linkom na stiahnutie.

* indicates required
GDPR

Prajeme kreatívne chvíle a veľa pohody! 😉

Dana a Kati

Chceš originálne veci od Outdoormamas? ->

pozri náš e-shop

Kúp si originálne veci a buď Outdoormamas POSITIVE 

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

* indicates required

GDPR *


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *