Aký bol prvý rok Outdoormamas – rok 2019

Prvý rok Outdoormamas – rok 2019 bol a bude navždy nezabudnuteľný. Určite preto, že sme založili združenie pre všetky outdoorové matky v Česko+Slovensku, spoznali sme desiatky správnych matiek a prežili spolu nezabudnuteľné momenty. Odhodlali sme sa niekoľko krát uskutočniť “nemožné”, prešlapali sme s deťmi úžasné chodníky a prírodu, vyšli famózne kopce, objavili tajné miesta a spravili dvesto selfíčok. Jedným slovom rok 2019 bol skvelý. Veď pozrite 😉

Outdoormamas – spoločné výlety 2019

Z novoročného príhovoru na Facebookovej stránke Outdoormamas:

Všetky OUTDOORMATKY Slovenska – ĎAKUJEME! ❤️
Ďakujeme, že ste, že máte rady hory a že ste nám pomohli vytvoriť združenie Outdoormamas. Vďaka Vám sme spolu zažili úžasné chvíle na akciách a eventoch, vďaka Vám sme mali chuť a odvahu robiť ďalšie, vďaka Vám nás to stále baví. Bolo nám spolu skvele a bude nám ešte lepšie!
Chceme Vám poďakovať za všetky vaše príspevky, informácie, nápady, vychytávky, pomoc a podporu, ktorú dávate ostatným outdoormatkám. Len vy tvoríte skupinu Outdoormamas a vy nám ju pomáhate zväčšovať a rozširovať po celom Slovensku – v mene všetkých Outdoormamas Slovenska – ĎAKUJEME!
V roku 2019 sme založili združenie OUTDOORMAMAS a postupne sme skromne a placho začali organizovať stretnutia po celom Slovensku, vytvorili sme skupinu Outdoormamas – skupina, kde si vašou pomocou pomáhame a inšpirujeme sa navzájom.
VY STE OUTDOORMAMAS !
Prajeme šťastný nový rok 2020 a želáme si, aby sme v novom roku spoznali čo najviac ďalších skvelých outdoor- žien a matiek 😉 :*

Ale za Outdoormamas sa skrýva oveľa viac

Za Outdoormamas sa skrýva ďalší príbeh, dlhokánsky rok plný práce i výletov, odhodlania, objavovania, prekonávania, pokusov, študovania, presedených hodín za počítačom i mapami, pracovných diskusií, realizovaných nápadov i nápadov, ktoré čakajú na uskutočnenie.

Spoznajte lepšie vaše Outdoormamas v tomto krátkom videu čo všetko sa udialo v roku 2019 😉 :

Outdoormamas 2019

Sme šťastné, že sme tvoríte s nami komunitu Outdoormamas,

Dana a Kati

Aký bol prvý rok Outdoormamas - rok 2019 Vysoká Malé Karpaty
Aký bol prvý rok Outdoormamas – rok 2019

Ďalšie naše aktivity nájdeš v časti Čo robíme

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *