Merino tričko Outdoormamas

Drahé ženy naše! Je to tu, máme pre vás skvelú správu -> FUNKČNÉ MERINO TRIČKO OUTDOORMAMAS !

Sme tak napichané, že už viac ani nemôžeme byť – krásne merino tričko s originálnym dizajnom Outdoormamas z dielne @Katarina Laj Illustration a navyše zo 100% merina od jedného z najznámejších výrobcov outdoorového oblečenia z merino vlny na svete – nórskej značky DEVOLD!

Tvorbu autentického dizajnu potlače Outdoormamas tričiek ste určite sledovali na našich stránkach a môžem povedať, že Katka sa s ním naozaj vyhrala. Uhádnete, ktoré slovenské hory sú v ňom zobrazené? Nápoveda je – Vysoké Tatry 😉

Funkčné merino tričko Outdoormamas je allround-allyear-allweather-allstyle tričko, ktoré si môžete zobrať na túry i na ihrisko, do Tatier i do práce, pod batoh i pod blúzku 😉. Je potlačené na merino tričku Devold Breeze, ktoré je veľmi príjemné, elegantné a nekúsavé, a s gramážou 150g/m2 je vhodné na leto aj na zimu. Ako vrchné tričko v lete, ako spodné tričko v zime. Je to parádny fashion kúsok medzi ľudí i najpríjemnejšie pyžamo na horské chaty. Je teplé, ale nepotíš sa v ňom. A keď sa potíš, keď šlapeš na Rysy, tak nesmrdíš! Môžeš ho nosiť aj mesiac v kuse. Stačí vyložiť na slniečko a bude opäť ako nové – voňavé od ovečiek, voňavej vlny a slnka. Toto je úžasná vlastnosť merina. Kto raz vyskúšal, už nechce iné! Láska na prvé oblečenie ❤️

Viac o výhodách merina, prečo sa dá nosiť i bez prania, v lete aj v zime, čítaj tu: Prečo merino a 15 dôvodov, prečo si merino zamilujete.

Prečo sme spravili merino tričká Outdoormamas v spolupráci s nórskym Devoldom? Pretože Devold si chová vlastné ovce, pretože spracovanie vlny majú na najvyššej technologickej a ekologickej úrovni s dôrazom na ochranu a obnoviteľnosť, a pretože celý proces výroby prebieha výlučne v Európe. Má certifikát Ökotext, navyše vlastní pečať najvyššej kvality vlny Woolmark a záruku “nekúsavosti” 🙂. Tričká Devold používame aj my už celé roky a sme v nimi veľmi spokojné. Čítaj tu, prečo práve Devold.

Devold je rokmi preverená značka. Vedeli ste, že oblečenie z vlny mali na sebe aj členovia expedícií Roalda Amundsena pri dobíjaní Južného či severného pólu? To sú príbehy, ktoré môžete rozprávať vašim deťom, keď im budete obliekať Outdoormamas tričká 😉

A teraz pozor! -> PREDAJ JE ČASOVO LIMITOVANÝ ! -> predaj merino Outdoormamas tričiek bude trvať iba 14 dní a to formou PREDPREDAJA.

Je to tak preto, že je to prvý počin dvoch matiek na materskej a nemáme predstavu o vašich preferenciách a veľkostiach. Preto sme zvolili formu predpedaja a vyrobia sa len tie tričká, o ktoré bude záujem. Objednávanie bude spustené len 14 dní a ďalej už nebudeme mať možnosť si merino tričká Outdoormamas kúpiť.

S realizáciou tričiek i predaja nám pomohol slovenský e-shop s detským funkčným oblečením Activekids.sk. Gabika z Activekids.sk je vášnivou turistkou a cestovateľkou a tiež členkou komunity Outdoormamas. Môžete si preto byť istí férovým prístupom, priateľskou komunikáciou, zodpovednými obchodnými a reklamačnými podmienkami, a nadšeným outdoorovým pohľadom na život 😉.

A vďaka nim sme dostali aj 15% ZĽAVU NA MERINO TRIČKÁ OUTDOORMAMAS!

Predpredaj tričiek teda funguje cez e-shop Activekids.sk, konkrétne na týchto linkoch:

CELÁ PONUKA OUTDOORMAMAS

Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry

Devold Breeze merino DÁMSKE tričko OUTDOORMAMAS – 56.90 s DPH vrátane potlače

Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry
Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry
Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry Dana Arvay
Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry Katarina lajcakova

Veľkosti sedia ako si zvykneš kupovať pre seba – ak si Mko, kúp si Mko 😉.

Pozor, dôležitá informácia: tričká vo farbe tmavomodrej sa nám podarilo získať z nórskych skladov a normálne táto farba nie je v predaji! – sú preto len v obmedzenom množstve a veľkostiach.

Devold Breeze merino DETSKÉ tričko OUTDOORMAMAS – 32.90 s DPH vrátane potlače

Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry

Veľkosti : 2-92, 4-104, 6-116, 8-128

Môžeš počítať s tým, že dieťa bude nosiť tričko dva roky.

SET dámske + detské tričko OUTDOORMAMAS  – 89.80 s DPH vrátane 2x potlače + kuriér GLS zdarma

Merino tričko Outdoormamas Devold Breeze Tatry

Dôležité informácie k predaju, platbe, doručeniu a reklamáciám:

“Nakoľko sa jedná zákazkovú výrobu s vlastnou potlačou nebude možné tričká vrátiť ani vymeniť v rámci 14 dňovej lehoty, ktorá sa vzťahuje na ostatný sortiment v ponuke ActiveKids. Prípadná reklamácia sa vzťahuje len na výrobné vady trička. Platba na dobierku nie je možná, objednávku je potrebné vyplatiť vopred. Cez platobnú bránu GoPay priamo na našej stránke je možnosť platby buď kartou alebo prevodom. V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať na adrese info@activekids.sk“, Gabika z Activekids.sk.

Ako teda bude prebiehať predpredaj? Objednáte si tričká v e-shope Activekids.sk (viď spomenuté linky) a zaplatíte podľa štandardného postupu. Po ukončení predpredaja, t.j. po 14 dňoch, budú objednávky odoslané do centrály Devoldu. Potom, po obdržaní vytlačených tričiek, vám budú tričká zaslané. Priebežné vás budeme informovať o každej novinke v procese tričiek, pretože aj my budeme ako na ihlách. Už sa veľmi tešíme! Kto si s nami spraví skupinovú fotku v merino Outdoormamas tričkách? 😉

Aaaaa aby sa nezabudlo! Tieto krásne fotky nám spravila Martina Töröková FOTOrok. Za čo sme veľmi vďačné. Martina má profesionálny prístup a stály úsmev na perách. Bola radosť sa s ňou fotiť 😊

Na záver by sme vám chceli dať zopár informácií o údržbe a starostlivosti o merino oblečenie:

ako prať merino?

Prajem príjemné blatkovanie a ako sa vraví, že 3x pôjdeme von a bude tu leto 😉

Dana

Chceš originálne veci od Outdoormamas? ->

pozri náš e-shop

Kúp si originálne veci a buď Outdoormamas POSITIVE 

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

* indicates required

GDPR *


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *