Testovanie: detské merino s dlhým rukávom Devold

Tak sa nám ochladilo 🥶🌬. Aj vy si stále lámete hlavu ako obliecť deti v chladnejšom počasí? Preto pre vás dnes testujeme detské merino s dlhým rukávom Devold.

Mne sa tento rok veľmi osvedčilo merino s dlhým rukávom. Používala som ho ako plnohodnotnú náhradu svetra. Je oveľa skladnejšie a ľahšie, ako sveter či mikina, takže si ho mohol Ďuri (5,5r) pohodlne zbaliť do batôžku a ani o ňom nevedel. 😇Začiatkom leta sme dostali takéto merino s dlhým rukávom Devold of Norway AS na testovanie od ActiveKids.sk a poviem vám rovno, že u nás dostávalo poriadne zabrať! 💪 Má sýtejšie tkanie, navyše v dvoch vrstvách, takže je skutočne teplé 👌. V zime ho môžete použiť ako prvú vrstvu. Má predĺžený strih. Moje deti majú obe dlhší trup a toto tričko synovi siaha až po zadok. Veľmi sa mi páčia manžety na rukávoch. Máme zopár merín s dlhým rukávom s voľným ukončením a tie sa zvyknú po čase uvoľňovať a “plandať” a potom je zima na ruky. Tričko je tesné na telo, takže naozaj perfektne drží a naplno plní svoju termo-funkciu (“plandavé” termo alebo funkčné tričká sú na prd).

No a ten dizajn ma dal úplne. Krajšie merino pre decká s dlhým rukávom som ešte nevidela 😍 Fotky sú z našich výletov z dvoch rôznych kútov Slovenska – na Poľanu, Kaľamárku a Veľkú Fatru pri Martine, hoci má na nich rovnaké gate 🙈😃

Zľava na nákup v eshope Activekids.sk

A nezabudnite zadať kód OUTDOORMAMAS5 pre nákup nad 50,- eur alebo OUTDOORMAMAS10 pre nákup nad 100,- eur a získaj 5,- a 10,- ZĽAVU NA NÁKUP v eshope ActiveKids.sk 😮🤩🎉 . Zľava platí na všetky veci, aj vo výpredaji -> čítaj viac TU-> CHCEM ZĽAVU

Toto je spomínané tričko: https://activekids.sk/…/devold-active-merino-detske-tricko.

Prajem príjemné nosenie, Dana

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

* indicates required

GDPR *


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *