Fit Outdoormamas s Bwell Femina

Ako sa sa udržať fit aj pri deťoch? Samozrejme na kondičku významne pomáha každodenný pohyb a lietanie okolo detí, nosenie detí po horách, alebo len samotné behanie za nimi v parku. Ale snáď každá z nás má svoj skrytý problémik. Či už je to diastáza, bolesti krížov a chrbtice, alebo len túžba spevniť si určitú časť tela.

🌸 Byť a cítiť sa fit je potrebné. Aby sme boli outdoormamami, ktoré vládzeme ťahať a nosiť naše deti horami dolami. A aby sme si pozdvihli ducha aj keď sedíme doma, možno práve cvičením. (pozn.:toto píšeme v dobe lockdownu a zavretých okresov)

Pilates cvičenie doma

🌸 Keď sa nám cesty skrížili o šikovnou outdoorženou Baškou, alias Bwell Femina, vedeli sme, že toto sme potrebovali! Baška je fyzioterapeutka so zameraním na ženské telo a zároveň inštruktorkou Pilatesu. Keďže sú momentálne možnosti pre osobné konzultácie a kurzy “naživo” značne obmedzené, zacvičiť si s ňou môžeme online. Viac info ku kurzom, cvičeniam a pikoškám zo sveta zdravého pohybu nájdete na jej facebook stránke aj instagrame Bwell Femina.

🌸 V Outdoormamas skupine sme spravili anketu, kde nám outdoormamy písali, čo ich bolí a ktoré časti tela by si potrebovali najviac precvičiť. Na základe ich odpovedí nám Bwell Femina pripravila 20-minútové video s cvikmi pre každý deň outdoormamy:


🍀 Chceš sa o metóde Pilates dozvedieť viac? Tak pre teba má Bwell Femina prichystaný viacdňový workshop Pilates prípravka, kde si spolu s Baškou prejdete všetko od základov.

🍀 Ak už čo to o Pilates cvičeniach vieš, ale hľadáš motiváciu a inšpiráciu k cvičeniu doma, sú pre teba ako stvorené pravidelné cvičenia Bwell Pilates Online.

Viac informácii nájdeš na fb stránke Bwell Femina.

🍀🍀🍀 Na všetky Bwell kurzy a workshopy je pri zadaní kódu “FITOUTDOORMAMAS10” zľava 10% 🍀🍀🍀

Leave a Reply

Your email address will not be published.