Omaľovanky Doma s jeleňom (pdf) na stiahnutie zadarmo

Máme pre vás úžasnú zábavu pre deti – originálne omaľovanky Outdoormamas – Doma s jeleňom (pdf) na stiahnutie zadarmo! Sú dni, kedy sa nedá ísť von s deťmi, nie len do veľhôr, ale ani na prechádzku do miestneho parku kam chodia psíkovia kakať. Momentálna situácia, choroby, sople, alebo vaše povinnosti či práca, vás môžu ukotviť “indoor” a vtedy by sme za každú aktivitu pre deti, ktorá ich aj skutočne bude baviť, dali kráľovstvo a polku princezny.

Preto sme sa vám rozhodli priniesť perfektnú aktivitu pre vaše deti –  Outdoormamas PDF-omaľovanky Doma s jeleňom ZADARMO NA STIAHNUTIE.

Ako vyzerajú Omaľovanky Doma s Jeleňom?

Na stiahnutie

Maľovanky Doma s jeleňom si môžete stiahnuť tu:

Prírodné omaľovanky

Pre vaše detičky ponúkame aj ďalšie – Prírodné omaľovanky s komplexným profilom obrázkov, informácií, zaujímavostí a úloh. Na našom eshope ich nájdete vo formáte pdf – na stiahnutie, alebo tlačené, ktoré sú vhodné aj ako krásny darček 😉

Prírodné Outdoormamas omaľovanky sú originálne omaľovanky so zvieratami, kvetmi, rastlinami, horami, kopcami a prírodnými miestami, ktoré skutočne existujú. Nájdete tam napríklad Veľké Hincovo pleso vo Vysokých Tatrách, dubový háj Gavurky či Sysliu lúku na Muránskej planine, ktoré majú inšpirovať a vzbudiť záujem objavovať tieto miesta nielen u malých, ale aj dospelých.

Viac info o Prírodných omaľovankach nájdeš tu: Prírodné Outdoormamas omaľovanky

Prajeme príjemné vymaľovanie

Kati a Dana

Chceš originálne veci od Outdoormamas? ->

pozri náš e-shop

Kúp si originálne veci a buď Outdoormamas POSITIVE 

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

* indicates required

GDPR *


Leave a Reply

Your email address will not be published.