omaľovanky

Ahojte outdoormamy

sú dni, kedy sa nedá ísť von s deťmi, nie len do veľhôr, ale ani na prechádzku do miestneho parku kam chodia psíkovia kakať. Choroby, sople, alebo vaše povinnosti či práca, vás môžu ukotviť “indoor” a vtedy by sme za každú aktivitu pre deti, ktorá ich aj skutočne bude baviť, dali kráľovstvo a polku princezny.

Preto sme sa vám rozhodli priniesť perfektnú aktivitu pre vaše deti –  Outdoormamas PDF-omaľovanky ZADARMO NA STIAHNUTIE.

Outdoormamas PDF-omaľovanky sú jedinečné a vychádzajú z tlačených Outdoormamas omaľovaniek, ktoré sú naším vypiplaným autorským dielom. Tieto omaľovanky sme vám plánovali v marci predstaviť. Avšak pre aktuálnu situáciu v krajine sme ich hmotnú realizáciu pozastavili. Hneď, ako to bude možné, vás budeme informovať, ak sa veci pohnú pozitívnym smerom 🙂

Ak si chcete stiahnuť Outdoormamas PDF-omaľovanky zadarmo, vyplňte formulár a obratom dostanete mail s linkom na stiahnutie.

* indicates required
GDPR

Ako vyzerajú Outdoormamas omaľovanky?

Tu je zopár sneak peak fotiek z Outdoormamas omaľovanky a PDF-omaľovanky, aby ste sa mohli tešiť už teraz! 😉

Viac o našich jedinečných horských Outdoormamas omaľovankach vám prinesieme postupne, nateraz postačí keď sa pochválime týmto 😉 :

… A teraz najväčší bonus na záver. Outdoormamas omaľovanky sú jedinečné, pretože si vzali za úlohu správať sa zodpovedne, ekologicky a rozvíjať vzťah k prírode a hlavne k jej ochrane. Omaľovanky obsahujú množstvo obrázkov a informácií o chránených zvieratách a prírodných lokalitách. Texty k nim sme konzultovali s Jurajom Lukáčom z lesoochranárskeho združenia VLK. V našich omalovankach preto nájdete také dôležité témy ako biodiverzita, medvede či roháče. 

Horské Outdoormamas omaľovanky sú hotové, stačí ich začať posielať. Keď sa situácia na Slovensku zastabilizuje, budeme vás hneď informovať čo a ako 😉

Ďalšie naše aktivity nájdeš v časti Čo robíme

Sledujte vaše i naše články a ďalšie outdoormamácke novinky:

Dana a Kati z Outdoormamas