omaľovanky

Prírodné Outdoormamas PDF omaľovanky

Prírodné Outdoormamas omaľovanky sú autorské omaľovanky so zvieratami, kvetmi, rastlinami, horami, kopcami a prírodnými miestami, ktoré skutočne existujú. Nájdete tam napríklad Veľké Hincovo pleso vo Vysokých Tatrách, dubový háj Gavurky či Sysliu lúku na Muránskej planine, ktoré majú inšpirovať a vzbudiť záujem objavovať tieto miesta nielen u malých, ale aj dospelých.

Vaše príbehy z hôr

Tieto omaľovánky sú jedinečné v tom, že si dali za cieľ vás inšpirovať na výlety a navnadiť vás chcieť  sa tam ísť pozrieť, objaviť, že to tam tak skutočne vyzerá, hľadať zvieratá, zaujímavé a tajné miesta, a vytvárať o nich príbehy a rozprávky (ktoré potom oceníte pri dlhom cestovaní či turistike). Môžete vymaľovavať a kresliť priamo na mieste, keď si sadnete na oddych, do mäkkej trávy, či na krásnu lavičku na skalách. Alebo môžete dotvárať a dokreslovat obrázky doma. Zvieratá, vrany, tajné buky, lienky, či maminu a tatina, podľa toho, čo ste tam videli vy. 

Prírodné Outdoormamas omaľovánky sú iné, pretože okrem autorských kresieb obsahujú aj texty a úlohy,  ktoré zaujmú, nakopnú vaše mozgové závity a obsahujú zaujímavé informácie o zvieratách a prírode. Pri hraní sa s Outdoormamas omalovankami budete chcieť vedieť viac, príroda sa stane vašou mapou pokladov, bude to váš sprievodca a pomocník potulkami s deťmi v horách. Maľovanky obsahujú voľné strany, kde môžete nechať deti pustiť ich predstavivosť a nechať ich tvoriť si svoju vlastnú realitu. Môžete kresliť pohľady, ktoré práve vidíte na vašej prechádzke, alebo jednorožcov pod elfskými stromami. Môžete si kresliť svoje vlastné príbehy, mapy vašich výletov, senzorické objavy čo všetko ste dnes videli, počuli či cítili. Môžete si obkresľovat alebo obtláčať s farbou listy a kvety, ktoré ste nazbierali na turistike. Prázdne strany budú plné spomienok a farebného sveta vašich detí.

Ako vyzerajú Prírodné Outdoormamas PDF omaľovanky?

Ekológia a ochrana prírody

A teraz najväčší bonus na záver. Outdoormamas omaľovanky sú jedinečné, pretože si vzali za úlohu správať sa zodpovedne, ekologicky a rozvíjať vzťah k prírode a hlavne k jej ochrane. Omaľovanky obsahujú množstvo obrázkov a informácií o chránených zvieratách a prírodných lokalitách. Texty k nim sme konzultovali s Jurajom Lukáčom z lesoochranárskeho združenia VLK. V našich omaľovankach preto nájdete také dôležité témy ako biodiverzita, medvede či roháče

PDF na stiahnutie

Aby sme nezaťažovali systém a nepridávali prácu poštárom i vám, upravili a pripravili sme naše Prírodné Outdoormamas omaľovanky do formy PDF formátu A4 – pre STIAHNUTIE a DOMÁCE TLAČENIE.

Majú 16 strán A4 a obsahujú autorské kresby, texty, hádanky a úlohy k zobrazeným zvieratám i prírodným lokalitám. Ak máte záujem si omaľovanky kúpiť a tak podporiť činnosť Outdoormamas, budeme sa veľmi tešiť. ĎAKUJEME 🙂

Cena: 4,5€

Peniaze prijímame bankovým prevodom na účet vo Fio banke, na ktorý môžete platiť v českých korunách bez poplatku ( informácia pre Českých zákazníkov ).

Ďakujeme, že chcete vašim nákupom podporiť činnosť združenia Outdoormamas.

Ako si teda môžem pdf omaľovanky kúpiť ?

Ak si chcete kúpiť Prírodné Outdoormamas omaľovanky, stačí, ak vyplníte formulár a my vám pošleme všetky platobné informácie.

Prosím nezabudnite na email, aby sme vám mali kam poslať PDFko, a presnú adresu, aby sme vám mohli vystaviť faktúru 😉

Vieme, že ctíte našu prácu, autorskú tvorbu a naše autorské práva, a omaľovanky nešírite, nekopírujete a nepoužívate na ďalší predaj, ani ako celok ani časti z nich :). Poteší nás, ak budete zdieľať túto stránku, kde sa každý dozvie to najlepšie o Prírodných Outdoormamas omaľovankach 😉

PS: Prečo nemáme e-shop alebo priamu platbu kartou?

E-shop či priamu platbu kartou nemáme, pretože pre jednu pdf omaľovanku nevieme spustiť nejakú free verziu, kompatibilnú so Slovenskou legislatívou pre občianske združenia. A úprimne, ani to nevieme spraviť :). Ak by ste nám chceli pomôcť, budeme veľmi rady.

PDF Zadarmo na stiahnutie

Seď doma s jeleňom

Ak by ste si chceli na začiatok vyskúšať a pozrieť, ako vyzerajú naše omaľovanky, máme pre vás pripravené Outdoormamas PDF-omaľovanky – Seď doma s jeleňom <- smelo si ich môžete zadarmo stiahnuť, doma vytlačiť a kresliť. Naše omaľovanky sú nielen pre deti, ale skvelo poslúžia aj ako antistresovky pre dospelých.

Ako vyzerajú omaľovanky Seď doma s jeleňom

Tu je zopár sneak peak fotiek z Outdoormamas omaľovanky a PDF-omaľovanky, aby ste sa mohli tešiť už teraz! 🙂

Ak si chcete stiahnuť Outdoormamas PDF-omaľovanky zadarmo, vyplňte formulár a obratom dostanete mail s linkom na stiahnutie.

* indicates required
GDPR

Prajeme kreatívne chvíle a veľa pohody! 😉

Dana a Kati

Ďalšie naše aktivity nájdeš v časti Čo robíme

Sledujte outdoormamácke novinky: