TRIČKÁ OUTDOORMAMAS vyrobené zo 100% organickej bavlny sú allround-allyear-allstyle tričká, ktoré si môžete zobrať na výlety i na ihrisko, do lesa i do práce, k legínam aj k rifliam. Toto tričko je vhodné k športovému oblečeniu, ležérnemu štýlu ale aj trendy outfitu. Je veľmi pekné, mimoriadne pohodlné, štýlové, trendy a s autentickým dizajnom Outdoormamas určite všade zažiarite.

Originálny dizajn tričiek Outdoormamas

Dámske tričká – Outdoormamas

Detské tričká – Kid of Outdoormamas

Veľkosti a štýl

Dámske tričká ponúkame v 5 farbách a vo veľkostiach XS-XL. Pre predstavu sme nafotili dve tričká – dark blue a burgundy red. Modré tričko je veľkosti XS a červené je veľkosti S. Danka (dark blue tričko) má výšku 165cm/55kg a Katka (burgundy red tričko) výšku 169cm/56kg. Zvyčajne si obe kupujeme oblečenie veľkosti S (36-38). Veľkostnú tabuľku čekuj obrázky v šope 

👉 ak chceš tričko viac vypasované, na telo, viac SLIM FIT – kúp si o veľkosť menšie (napríklad Dana je veľkosť S a na obrázku má modré tričko veľkosti XS). 

👉 ak chceš tričko viac LOOSE FIT, ležérnejšie – kúp si veľkosť, akú normálne máš (napríklad Katka je veľkosť S a na obrázku má červené tričko veľkosti S)

tricka outdoormamas bavlna stanley stella expresser

Detské tričká máme v ponuke v 5 farbách a 5 veľkostiach. Číselné veľkosti uvedené v e-shope zodpovedajú nižšie uvedeným veľkostiam:
veľ. 3-4 pre 98-104 cm
veľ. 5-6 
pre 110-116 cm
veľ. 7-8
pre 122-128 cm
veľ. 9-11
pre 134-148 cm
veľ. 12-14
pre 152-164cm

Udržateľná a organická móda

Pri výbere trička, na ktoré sme chceli naniesť originálny dizajn Outdoormamas, sme mali jasno – musí ísť o zodpovedného výrobcu, ktorý vyznáva rovnaké hodnoty ako my – dáva dôraz na trvalú udržateľnosť, ekologické vnímanie dopadu výroby, distribúcie a predaja, recyklácie a obnoviteľnosti, zároveň však aj na vysokú kvalitu a multifunkčnosť , ktoré zabezpečujú posun smerom k wasteless a slow fashion. Chceli sme, aby tričká Outdoormamas boli udržateľnou a organickou módou, ktorá prejde jemným sitom dôležitých sociálnych, etických a ekologických prístupov k životu.

Bavlnené tričko Outdoormamas je potlačené na jedinečných tričkách od firmy Stanley/Stella. Značka Stanley/Stella je priekopníkom vo výrobe módneho prémiového oblečenia a to pod najprísnejšími ekologickými záväzkami. Vo filozofii značky Stanley/Stella je hlboko zakorenená udržateľnosť výroby a vnímanie jej dopadu na prírodu. Tričká Stanley/Stella majú cerfitikát GOTS. Pri potlači tričiek sú tiež použité výhradne ekologické farby bez ťažkých kovov či ftalátov.

Certifikáty

GOTS – Global Organic Textile Standard

Medzinárodný certifikát textilných výrobkov GOTS (Global Organic Textile Standard) zaručuje najprísnejšie ekologické a etické požiadavky na výrobu v celom dodávateľskom reťazci od pestovania, cez textilné spracovanie, balenie až po distribúciu a tlač. Pokiaľ má značka radu GOTS certifikovaných výrobkov, môžete si byť naozaj istý, že ste si kúpili 100% ekologický a etický produkt.

Öko-tex a Organic 100

Öko-Tex Standard 100 nájdete na slovenských pultoch snáď najčastejšie. Nejedná sa síce o bio certifikát, ale zo zdravotného hľadiska už znamená určitý posun oproti štandardom platnej slovenskej a európskej legislatívy (textil takto certifikovaný nevadí napr. malým bábätkám). Garantuje, že textil bol testovaný na chemikálie, ktoré sú nebezpečné pre ľudské zdravie. 

Fair wear

PETA approved VEGAN

Logo môže byť umiestnené na štítkoch a štítkoch a na webových stránkach výrobkov vyrobených z vegánskych materiálov.

GRS -Global Recycled Standard

Zámerom GRS je uspokojiť potreby spoločností, ktoré sa snažia overovať recyklovaný obsah svojich výrobkov (hotových aj medziproduktov) a overovať zodpovedné sociálne, environmentálne a chemické postupy pri ich výrobe. Cieľom GRS je vymedziť požiadavky na zabezpečenie presných tvrdení o obsahu a dobrých pracovných podmienok a minimalizovať škodlivé environmentálne a chemické vplyvy. Patria sem spoločnosti zaoberajúce sa odzrňovaním, pradením, tkaním a pletením, farbením a tlačou a prešívaním vo viac ako 50 krajinách.

Prírodné vlákna – 100% organická bavlna

Tento model trička z kolekcie Stanley/Stella je vyrobený zo 100% ORGANICKEJ BAVLNY. Pri jej pestovaní sa využíva podstatne menej pesticídov či nebezpečných chemikálií než pri konvenčnom pestovaní bavlny. To má pozitívny vplyv na zdravie farmárov i koncových zákazníkov. 

Ako to funguje?

Tričká sú od 13.10.2020 do 22.10.2020 v ponuke formou PREDPREDAJA ‼️ Predpredaj sme si už vyskúšali pri merino outdoormamas tričkách aj prvej vlne tričiek z organickej bavlny a teraz to bude rovnaké: 

  • objednáte si tričká 
  • zaplatíte (prevodom na účet) 
  • po skončení predpredaja odošleme tričká na potlač 
  •  +/- 4-6 týždňov trvá potlač 
  •  a potom vás budeme informovať o odosielaní 

🍀 Ku každému tričku dostaneš darček  💝 NÁLEPKU Outdoormamas

🍀 K tričku si môžeš prihodiť aj Prírodné OMAĽOVANKY, alebo 8ks NÁLEPIEK Outdoormamas. Ušetríš poštovné a potešíš svoje deti i seba 

🎁 Pri kúpe 3 tričiek dostaneš ZĽAVU 10% 👉 platí iba pri predpredaji, tak využi 

DOPRAVA 

Budeme využívať služieb Slovenskej pošty. Je však MOŽNÝ OSOBNÝ ODBER – v Stupave alebo Marianke – po DOHODE VOPRED (napíšte nám keď si potom budete chcieť prísť po tričká osobne, aby sme sa dohodli)

PLATBA 

Je možná len prevodom na účet. Zatiaľ nemáme platbu kartou, ani dobierkou, a nie je možná ani platba na mieste pri osobnom odbere.

ČESKÍ ZÁKAZNÍCI – máme Fio banku, kde môžete platiť bez poplatku. Dopravu budeme riešiť Slovenskou poštou do Čiech. Nie je to také hrozné, a keď si kúpite tričká napríklad dve, alebo aj tri, tak sa to poštovné stratí 😉

Naše spokojné zákazníčky

Ak sme na niečo zabudli a chýbajú ti informácie, píš komentáre. Ak si so všetkým spokojná, objednávaj 

PS:

Za krásne fotky ďakujeme našej šikovnej spriaznenej outdoormame Martine Törökovej, alias FOTOroko.

A všetko kreatívne od grafiky na tričkách, cez omaľovanky až po nálepky je z tvorby dizajnérky a outdoormamy Kataríny Lajčákovej.

Sledujte outdoormamácke novinky:

>>> Ďalšie zaujímavé miesta, lokality, výlety, recenzie na super veci a reporty z našich eventov, vychytávky a nápady na dobré zbalenie sa deťmi, a veľa ďalších praktických informácií k materiálom a veciam, ku kozmetike, lekárničke či ako zbaliť jedlo pre deti, sme spracovali v ďalších článkoch. Chceš vedieť kedy budeme robiť spoločné výlety a eventy, a či vyšiel nový článok s tipmi ako na to alebo kam? Prihlás sa do info newslettra a my ti ich pošleme 🙂 . (Zaručujeme sa, že ťa nebudeme spamovať mailami, nemáme na to totiž čas 😉 )

* indicates required

GDPR *